top of page

Gizlilik Politikamız

Pasahanli.com, siz müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla isim, yaş, e-posta vb. bazı kişisel bilgilerinizi sizlerden talep etmektedir. Toplanan bu bilgiler, kampanya çalışmaları, müşterilere yönelik özel promosyon faaliyetlerinin tarafınıza ulaştırılması amacıyla sadece pasahanli.com tarafından sizin onayınızla kullanılacaktır.

Bu doğrultuda bizimle paylaştığınız kişisel verileriniz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuata uygun olarak işlenecektir. Bu amaçlarla, bizimle paylaştığınız kişisel verilerinizin aktarılabileceği kişi ve kuruluşlar; doğrudan ve dolaylı yurt içi / yurt dışı iştiraklerimiz ve faaliyetlerimizin yürütülmesi adına hizmet aldığımız yurt içi / yurt dışı kuruluşlar ile 3. Kişilerdir.

Üyelerimiz bülten, kampanya vb. bilgileri alma tercihlerini üye olurken yada üye olduktan sonra hesap bilgileri bölümünden güncelleyebilirler.

Alışveriş sırasında paylaşmış olduğunuz kişisel bilgileriniz, iletişim formlarından ve üye olurken girmiş olduğunuz tüm bilgiler (teslimat/fatura adresleri, telefon numaraları, vs.),  başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan değil, ilgili bankanız ile aranızda online olarak gerçekleşmektedir. Kredi kartı numarası, güvenlik kodu ve şifresi gibi bilgiler pasahanli.com tarafında görülmez ve kaydedilmez.

Güvenli alışveriş ve kişisel bilgilerin gizliliği ilkesi doğrultusunda alt yapısı oluşturulan pasahanli.com, başta SSL teknolojisi olmak üzere ileri düzey iletişim protokolleri ile çalışmaktadır

Ek bilgi almak istediğiniz konularda sitemizde belirtilen iletişim yolları ile pasahanli.com’a danışabilirsiniz.

bottom of page